Stránky bývalých příslušníků 21. dělostřelecké základny

 

    Vážení přátelé, kolegové, „spolubojovníci“,
dnešní rychlá a dynamická doba přináší stále nové možnosti, jak „být spolu“ i v době mezi našimi setkáními. Proto jsem se rozhodl vytvořit tyto stránky, na kterých (alespoň doufám) se budou objevovat aktuální a zajímavé informace.
V současné podobě stránky kromě této úvodní stránky obsahují nástěnku s aktualitami, diskusní fórum, fotogalerii a dokumenty ke stažení. Úvodní stránka by měla obsahovat krátký článek, který stručně upozorní na nové nebo zajímavé informace, a dále základní informace o novinkách v jednotlivých rubrikách. Rubrika Články je určena pro rozsáhlejší články o aktuálním dění i historii. Diskuse umožňuje vést debatu uživatelů na různá témata, v rubrice Fotky lze umísťovat vaše fotky z různých dob i současných akcí. V rubrice Dokumenty budou umístěny rozsáhlejší dokumenty, které si mohou uživatelé stáhnout na svůj počítač a v poslední rubrice Kontakty budou umístěny kontakty na mne (správce stránek) a případně další osoby, které budete potřebovat.
Protože jsem programátor a ne grafik, zvolil jsem tuto jednoduchou podobu stránek (říká se, že méně je někdy více). Závěrem bych vás chtěl požádat o spolupráci, náměty ke zlepšení vzhledu a obsahu těchto stránek. Vaše náměty, připomínky a příspěvky adresujte na email, který najdete v sekci Kontakty.

Přeji hezký den

npor. v.z. Ing. Zdeněk Šváb