Smutná zpráva

 

Vážení přátelé,
    dne 26. 9. 2018 zemřel ve věku 87 let Antonín Moravec - ZVT. Rozlučka se uskuteční v úterý 2. 10. 2018 ve 13:00 hodin v Ústí nad Orlicí. Předejte prosím tuto zprávu dalším, kteří Tondu znali.

P.S.: Přijďte 6. 10. 2018 od 10:30 hodin do restaurace Na jatkách v Žamberku zavzpomínat nejen na Tondu Moravce.

 

Upozornění na termín letošního setkání.

 

Vážení přátelé,
    v sobotu 7. října 2017 se uskuteční další setkání bývalých příslušníků VÚ 1538 a jejich rodinných příslušníků v restauraci Babeta v Žamberku. Začátek srazu v 10:00 hodin. Prosíme Vás, máte-li mailové či telefonní kontakty na další bývalé příslušníky ve zbrani, uvědomte je o termínu konání srazu.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.

Stránky bývalých příslušníků 21. dělostřelecké základny

 

    Vážení přátelé, kolegové, „spolubojovníci“,
dnešní rychlá a dynamická doba přináší stále nové možnosti, jak „být spolu“ i v době mezi našimi setkáními. Proto jsem se rozhodl vytvořit tyto stránky, na kterých (alespoň doufám) se budou objevovat aktuální a zajímavé informace.
V současné podobě stránky kromě této úvodní stránky obsahují nástěnku s aktualitami, diskusní fórum, fotogalerii a dokumenty ke stažení. Úvodní stránka by měla obsahovat krátký článek, který stručně upozorní na nové nebo zajímavé informace, a dále základní informace o novinkách v jednotlivých rubrikách. Rubrika Články je určena pro rozsáhlejší články o aktuálním dění i historii. Diskuse umožňuje čtenářům stránek zveřejňovat názory na různá témata, v rubrice Fotky lze umísťovat vaše fotky z dob minulých i současných akcí. V rubrice Dokumenty budou umístěny rozsáhlejší dokumenty, které si mohou návštěvníci stránek stáhnout na svůj počítač a v poslední rubrice Kontakty jsou uveřejněny kontakty na mne (správce stránek) a případně další osoby, které budete potřebovat.
Protože jsem programátor a ne grafik, zvolil jsem tuto jednoduchou podobu stránek (říká se, že méně je někdy více). Závěrem bych vás chtěl požádat o spolupráci, náměty ke zlepšení vzhledu a obsahu těchto stránek. Vaše náměty, připomínky a příspěvky adresujte na email, který najdete v sekci Kontakty.

Přeji hezký den

npor. v.z. Ing. Zdeněk Šváb

Počítadlo návštěv:

počítadlo.abz.cz